کد خبر :82 | تاریخ : پنجشنبه 16 شهريور 96  | ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي

دیدار با خانواده شهدا به مناسبت هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آباده ،در چهارمین روز گرامیداشت هفته تعاون رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، معاون فرماندار و جمعی از مسؤولین شهرستان با حضور در منزل خانواده شهداء یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.
کاظمی معاونت فرمانداری شهرستان آباده در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهیدی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

هاشمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند است. مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.

ایشان خاطر نشان کرد: این دید و بازیدیها برای دوطرف سودمند و مفید است چه برای مسؤولین که از نزدیک با زندگی خانواده شهدا آشنا شده و به تقویت بنیه معنوی و فکری آنان کمک می شود و چه برای خانواده ها که سبب دلگرمی آن بزرگواران می­شود.

در پایان نیز با اهداء هدایایی از مجاهدت ها و نیز خدمات ارزنده این عزیزان تجلیل شد.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرستان آباده محفوظ است.