کد خبر :76 | تاریخ : سه شنبه 07 شهريور 96  | ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي

بازدید آقایان خادم حسینی و حاتمی از کارخانجات کاشی صدیق سرام و پاسارگاد سرام آباده
طی سفر معاونت مدیر کل و رئیس امور اجتماعی اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی به شهرستان آباده در رابطه با اجرای طرح ملی کاج در کارگاه های بزرگ صنعتی شهرستان با حضور رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از کارخانجات کاشی صدیق سرام و پاسارگاد سرام بازدید بعمل آمد.
در ابتدا این بازدید ابوالفضل بقایی مدیرعامل شرکت صدیق سرام در خصوص کارخانجات کاشی و پیرامون مشکلات موجود در کارخانه صحبت و همچنین وی از برگزاری دوره های آموزش طرح ملی کاج در شرکت خبر داد وآمادگی خود را جهت برگزاری این دوره ها اعلام نمود.

هاشمی ریاست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آباده نیز از شرکت های سطح شهرستان ، خواستار برگزاری این طرح ملی شد و افزود : امیدواریم با برگزاری دوره های این طرح  بزرگ بتوانیم مصرف مواد مخدر در کارگاه ها را ریشه کن کنیم .

قدر خادم الحسینی نیز از همکاری اداره کل با اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آباده و کارخانجات سطح شهرستان جهت برگزاری هرچه بهتر این طرح ملی خبر داد.

حاتمی رئیس امور اجتماعی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز پیرامون برگزاری دوره و تکمیل فرم های ارائه شده به مسئول بهداشت و مدیریت شرکت توضیحاتی ارائه و خواستار ارسالل مدارک و مستندات برگزاری دوره ها به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آباده جهت ارسال به اداره کل استا جهت انعکاس به وزارت شدند.  

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرستان آباده محفوظ است.