کد خبر :75 | تاریخ : سه شنبه 31 مرداد 96  | ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي

برکزاری جلسه هماهنگی هفته تعاون
جلسه‌ی ترویجی به منظور تعیین و ایجاد هماهنگی بین اعضای ستاد شهرستانی بزرگداشت مراسم هفته تعاون با حضور جمعی از مدیران تعاونی‌های تحت پوشش در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آباده تشکیل شد.
هاشمی رئیس اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی آباده گفت برنامه‌های برگزاری این هفته باید با مشارکت مستقیم بخش تعاون و تعاونگران شهرستان و در راستای توسعه فرهنگ تعاون و شناساندن ظرفیتهای ویژه این بخش به مردم از طریق تبلیغات شهری و ظرفیت رسانه ها صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه هر ساله باید برنامه های بدیع و تازه ای در هفته تعاون صورت می گیرد افزود: ما از طرح های جدید برای اجرا در این هفته استقبال می کنیم و دلیل تشکیل این ستاد ، دریافت نظرات و پیشنهادات برای برگزاری هر چه بهتر هفته تعاون می باشد، لذا می طلبد که با تلاش بیشتر هفته تعاون امسال متفاوت تر از سال های قبل برگزار شود.

هاشمی تأکید کرد تعاونیها در ایجاد اشتغال مولد و توسعه و رونق کارآفرینی در جهان نقش مهم و غیر قابل انکاری دارند، بنابراین ترویج فرهنگ و دانش تعاون می تواند موجب ایجاد بسترهای تازه به منظور جلب مشارکتهای مردمی و هدایت امور به بخش تعاون و خصوصی گردد.

وی سپس به تبیین برنامه‌های پیش‌بینی شده جهت برگزاری مراسم این هفته پرداخت و از کلیه‌ی اعضای برگزاری مراسم هفته تعاون با توجه به جایگاه ویژه بخش تعاون در اقتصاد کشور و نیز سیاست‌های ابلاغ شده اصل 44 قانون اساسی توسط مقام معظم رهبری و نقش تعاون در اجرای سیاست‌های مذکور درخواست کرد هفته‌ی تعاون امسال را پرشورتر از گذشته برگزار و خواستار همکاری و حمایت همه جانبه سایر ادارات مرتبط و شرکت‌های تعاونی با اعضای ستاد برگزاری مراسم این هفته شد، در پایان نیز اعضای اصلی ستاد شهرستانی بزرگداشت مراسم هفته تعاون به تشریح برنامه های خود در این هفته پرداختند.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرستان آباده محفوظ است.