سه شنبه 31 مرداد 1396
  یا ارحم الراحمین

درگاه ادارات صفحه اصلی |   معرفي شهرستان آباده |   فرمانداري شهرستان آباده |   RSS اخبار |
سرخط اخبار
اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي
کد خبر :43 | تاریخ :پنجشنبه 25 خرداد 96 ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي    
برگزاری انتخابات مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های حمل و نقل شمال فارس

مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های حمل و نقل شمال فارس برگزار و حمزه امیرآبادی به عنوان رییس هیات مدیره این انجمن انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان آباده ، مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های حمل و نقل شمال فارس با حضور 22 نفر در محل سالن اجتماعات انجمن برگزار شد.

در راستای اجرای مفاد ماده 131 قانون کار و در جهت حفظ و صیانت از حقوق و منافع مشروع باربری های شمال فارس این اداره نسبت به تشکیل انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های حمل و نقل شمال فارس اقدام نمود.

هاشمی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده ضمن توضیحاتی در این زمینه عملکرد انجمن ها را خوب توصیف نمود و از اعضا جدیدی که با رای مستقیم شرکت ها انتخاب شدند خواست که تمام هم و غم خود را در راستای دفاع از حقوق مشروع شرکت ها به کار بسته و با نهاد ها و ارگان های که به طور مستقیم و غیر مستقیم با انجمن همکاری دارند بعد ازتوضیحاتی آقای هاشمی هر یک از اعضا به بیان دیدگاههای خود پرداختند .

در ادامه و ضمن برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس آقایان حمزه امیر آبادی ، ضیاء آسیایی ، یعقوب جهانبخشی ، مرتضی ساریخانی ، محمد باقر فلاح زاده به عنوان اعضا هیئت مدیره و آقایان محمود میرزاخانی و سید رسول حسینی بازرسین انجمن انتخاب گردیدند.  

انتهای پیام/


کليه حقوق اين تارنما متغلق است به فرمانداري شهرستان آباده
آدرس: شهرستان آباده- خيابان امام خميني (ره) کد پستي 7391778668
تلفن تماس: 44342060- 071 فاکس: 44342062 071
www.abadeh.gov.ir- By H.Haddad