کد خبر :31 | تاریخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 96  | ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي

دیدار کارکنان و تعاونی ها ی شهرستان آباده با فرماندار شهرستان به مناسبت هفته کارگر
به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر کارکنان اداره تعاون کار ور فاه اجتماعی و جامعه کار و تلاش با فرماندار این شهرستان ملاقات نمودند.
بنابر گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در این نشست ابتدا بهرام هاشمی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در حوزه های مختلف ، تلاش در جهت ایجاد اشتغال افراد جویای کار و کاهش نرخ بیکاری ، ارائه تسهیلات به فعالان اقتصادی و حمایت از کارگاه های مشکل دار را از اولویت های مهم در شرایط فعلی دانست و ابراز امیدواری کرد که بتوان با حمایت مسئولین شهرستان درجهت رفع مشکلات مردم و واحدهای تولید گام موثر برداریم .

در ادامه مهندس زارع فرماندار شهرستان ضمن تبریک به مناسبت فراررسیدن هفته کارگر ضمن آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران این عرصه به  فعالیت های دولت تدبیر و امید در جهت افزایش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری اشاره و ضمن تاکید بر حفظ عزت و منافع مردم خواستار همت و تلاش کارکنان دولت در جهت حل مشکلات مردم شد.

ایشان با اشاره به معظلات موجود در جامعه پرداخت و خواستار همکاری تمام دستگاه ها با فرماندای در جهت افزایش اشتغال و حمایت از سرمایه گذاران گردید و ایجاد و توسعه اشتغال را از اهم اقدامات در این زمینه دانست.

 

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرستان آباده محفوظ است.