دوشنبه 2 مرداد 1396
  یا قاضی الحاجات

درگاه ادارات صفحه اصلی |   معرفي شهرستان آباده |   فرمانداري شهرستان آباده |   RSS اخبار |
سرخط اخبار
اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي
کد خبر :31 | تاریخ :پنجشنبه 14 ارديبهشت 96 ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي    
دیدار کارکنان و تعاونی ها ی شهرستان آباده با فرماندار شهرستان به مناسبت هفته کارگر

به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر کارکنان اداره تعاون کار ور فاه اجتماعی و جامعه کار و تلاش با فرماندار این شهرستان ملاقات نمودند.

بنابر گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در این نشست ابتدا بهرام هاشمی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در حوزه های مختلف ، تلاش در جهت ایجاد اشتغال افراد جویای کار و کاهش نرخ بیکاری ، ارائه تسهیلات به فعالان اقتصادی و حمایت از کارگاه های مشکل دار را از اولویت های مهم در شرایط فعلی دانست و ابراز امیدواری کرد که بتوان با حمایت مسئولین شهرستان درجهت رفع مشکلات مردم و واحدهای تولید گام موثر برداریم .

در ادامه مهندس زارع فرماندار شهرستان ضمن تبریک به مناسبت فراررسیدن هفته کارگر ضمن آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران این عرصه به  فعالیت های دولت تدبیر و امید در جهت افزایش رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری اشاره و ضمن تاکید بر حفظ عزت و منافع مردم خواستار همت و تلاش کارکنان دولت در جهت حل مشکلات مردم شد.

ایشان با اشاره به معظلات موجود در جامعه پرداخت و خواستار همکاری تمام دستگاه ها با فرماندای در جهت افزایش اشتغال و حمایت از سرمایه گذاران گردید و ایجاد و توسعه اشتغال را از اهم اقدامات در این زمینه دانست.

 

انتهای پیام/
دیدار کارکنان و تعاونی ها ی شهرستان آباده با فرماندار شهرستان به مناسبت هفته کارگر

\n


کليه حقوق اين تارنما متغلق است به فرمانداري شهرستان آباده
آدرس: شهرستان آباده- خيابان امام خميني (ره) کد پستي 7391778668
تلفن تماس: 44342060- 071 فاکس: 44342062 071
www.abadeh.gov.ir- By H.Haddad