کد خبر :30 | تاریخ : پنجشنبه 14 ارديبهشت 96  | ارسال شده توسط :اداره تعاون ،كار و رفاه اجتماعي

دیدارجامعه کار و تلاش با نماینده ولی فقیه شهر آباده
هاشمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از تشکلات کارگری و کارفرمایی شهرستان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه آباده دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی آباده هاشمی ضمن تبریک هفته کارگر گزارشی از عملکرد اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سال 95 ارائه و برنامه های سال 96 را تشریح کرد و بیان داشت: با عنایت به اینکه امسال توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده است از کارگران پرتلاش انتظار می رود با همتی مضاعف و با تعاملی سازنده با کارفرمایان در جهت اقتصاد مقاومتی گام بردارند و موجب سربلندی کشور شوند و با اقدامی موثر در رشد و تعالی اقتصادی پویا عمل نمایند تا شاهد شکوفایی در اقتصاد باشیم.

در ادامه دیدار، نماینده ولی فقیه در شهرستان آباده  حجت الاسلام موسوی خراسانی ضمن تبریک هفته کارگر بیان داشت اگر در همه عرصه ها به آنچه اسلام توجه نموده جامع عمل بپوشانیم در بسیاری از مسائل با مشکل روبرو نخواهیم شد، ازجمله مشکلات جوامع کارگری و کارفرمایی مانیز مرتفع می گردد و اسلام برای همه حقی قائل شده است که می تواند تأمین کننده منافع همه باشد و حق کارگر و کارفرما بر همین اساس شکل می گیرد.

امام جمعه آباده  خاطر نشان کرد: باید بر خود متکی باشیم و به خارج از کشور امید نداشته باشیم زیرا آنها بدنبال ضربه زدن به ما هستند. که این همت از شما کارگران عزیز و زحمتکش برخواسته است و با اراده و عزم جدی می توانید از همه تحریم ها و سختیها بگذرید و پله های ترقی را طی نمایید و موجب پیشرفت اقتصاد کشور شوید

 

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرستان آباده محفوظ است.