دوشنبه 2 مرداد 1396
  یا قاضی الحاجات

درگاه ادارات صفحه اصلی |   معرفي شهرستان آباده |   فرمانداري شهرستان آباده |   RSS اخبار |
سرخط اخبار
اداره دامپزشكي
کد خبر :11 | تاریخ :چهارشنبه 27 بهمن 95 ارسال شده توسط :اداره دامپزشكي    
سه ماه حبس تعزیری مجازات حمل غیر مجاز کود دامی

سرپرست اداره دامپزشکی آباده از صدور 3 ماه حبس تعزیری برای عامل حمل غیر مجاز کود دامی بدون اخذ گواهی بهداشتی قرنطینه ای از دامپزشکی مبدأ در این شهرستان خبر داد............

سرپرست اداره دامپزشکی آباده از صدور 3 ماه حبس تعزیری برای عامل حمل غیر مجاز کود دامی بدون اخذ گواهی بهداشتی - قرنطینه ای از دامپزشکی مبدأ در این شهرستان خبر داد

سرپرست اداره دامپزشکی آباده با اعلام این خبر گفت: هرگونه نقل وانتقال کود دامی باید پس از اخذ مجوز و گواهی حمل از دامپزشکی و با کامیون‌های مخصوص و سرپوشیده حمل کود صورت گیرد و قبل از حمل و مصرف در زمینهای زراعی یا باغ ها حداقل به مدت یک ماه در محل مناسب جمع آوری و ذخیره شود تا بسیاری از عوامل بیماریزای موجود در آن در اثر افزایش حرارت درونی  و فعل و انفعالات شیمیائی از بین بروند.

دکتر علیرضا فرخی افزود: چندی قبل مامورین پست قرنطینه دامپزشکی این شهرستان با همکاری نیروی انتظامی خودرویی را که بصورت غیر مجاز مبادرت به حمل کود دامی می کرد را در محل پست قرنطینه واقع در پلیس راه توقیف و متهم به مراجع قضایی معرفی شد.

وی اظهار داشت: دادگاه نیز با انجام دادرسی و ختم رسیدگی به استناد ماده 688 قانون تعزیرات و قوانین مجازات اسلامی با صدور رای متهم را به سه ماه حبس تعزیری محکوم کرد.

 

انتهای پیام/


کليه حقوق اين تارنما متغلق است به فرمانداري شهرستان آباده
آدرس: شهرستان آباده- خيابان امام خميني (ره) کد پستي 7391778668
تلفن تماس: 44342060- 071 فاکس: 44342062 071
www.abadeh.gov.ir- By H.Haddad